Witryna Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.    Zamknij
   Witamy serdecznie na portalu Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa!
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4
Kod weryfikacyjny: --- 
Polska Izba Inżynierów Budownictwa > Aktualności > Centralne Obchody „Dnia Budowlanych” inaczej niż dotychczas

 

Aktualności

Informacje bieżące
Komunikaty dla członków
Konferencje
Po godzinach
Centralne Obchody „Dnia Budowlanych” inaczej niż dotychczas PDF Drukuj Email
czwartek, 24 września 2020

Przewodniczący Związku Zawodowego „Budowlani” Zbigniew Janowski wystosował do współorganizatorów i partnerów Centralnych Obchodów „Dnia Budowlanych” pismo, w którym odnosi się do obecnej sytuacji branży budowlanej, tegorocznego święto oraz przekazuje życzenia wszystkim związanym z budownictwem.

„Przez wiele minionych lat we wrześniu spotykaliśmy się w Warszawie. Największe organizacje polskiego budownictwa od dłuższego czasu organizowały wspólnie Centralne Uroczystości z okazji „Dnia Budowlanych”. To święto naszego środowiska zawsze było okazją do wymiany poglądów na temat sytuacji i perspektyw sektora budowlanego, okazją do spotkania ludzi, na co dzień zajmujących się budownictwem i decydujących o jego sprawach.

Tegoroczne święto jest inne niż poprzednie. Z uwagi na ograniczenia i zagrożenia związane z epidemią pierwszy raz od 1996 roku nie odbędzie się centralna uroczystość i wiele spotkań regionalnych. Ale w wielu firmach pracodawcy i pracownicy spotkają się, choćby na krótko, po to by powspominać dobry rok 2019 i porozmawiać o scenariuszach na przyszłość (…)

(…)Życzymy Wam i sobie z okazji Dnia Budowlanych jak najwięcej dobrych inwestycji. Życzymy większego, niż dotychczas, zainteresowania decydentów sytuacją w naszym sektorze.

(…)Reprezentujemy różne punktu widzenia i interesy. Ale wspólny obszar działania jest ogromny. Życzymy więc Wam i sobie, abyśmy nauczyli się lepiej współpracować, skutecznie i efektywnie. Prawdziwy dialog partnerów polskiego budownictwa to taki, w którym efektem podejmowanych działań jest konkretny rezultat. Nikt lepiej nie zadba o sprawy naszej branży niż my sami.

Życzymy Państwu sukcesów – i tych osobistych i tych, które budują pozycje zbiorowości, w których działamy i pracujemy (…)”.


 

 

Prawo budowlane 2020

Poradnik
Narzędzia
Projektant
Kierownik budowy
Pytania i odpowiedzi
 

Budowa aplikacji internetowych: Budowa aplikacji internetowych
Profil FB Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa