Witryna Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.    Zamknij
   Witamy serdecznie na portalu Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa!
Kod weryfikacyjny: --- 
 

Menu główne

Statut
Skład Organów Izby
Krajowa Rada
Budżet i Finanse
Krajowa Komisja Kwalifikacyjna
Krajowa Komisja Rewizyjna
Krajowy Sąd Dyscyplinarny
Krajowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej
Komisja Ustawicznego Doskonalenia Zawodowego
Komisja Wnioskowa
Komisja Współpracy z Zagranicą
Komisja ds. Wyrobów Budowlanych
Uchwały
Podstawowe Dokumenty
Umowy o Współpracy
Historia
Linki
Skład Organów Izby PDF Drukuj Email
niedziela, 01 stycznia 2017

 

Krajowa Rada

Prezydium:

Prezes: Andrzej Roch Dobrucki MAZ/IS/3624/02
Wiceprezes: Stefan Czarniecki SLK/BO/3253/01
Wiceprezes: Joanna Gieroba LUB/BM/0362/01
Wiceprezes: Zbigniew Kledyński MAZ/WM/3901/01
Sekretarz: Danuta Gawęcka WKP/BO/1105/01
Zastępca sekretarza: Piotr Filipowicz ŁOD/BO/0222/02
Skarbnik: Andrzej Jaworski MAZ/BM/1547/01
Zastępca skarbnika: Krystyna Korniak-Figa MAP/IS/2846/01
Członek prezydium: Andrzej Pieniążek SWK/IS/0508/01
Członek prezydium: Janusz Szczepański DOŚ/BO/4330/01

Członkowie:

Wiktor Abramek OPL/BO/1214/01
Grzegorz Bajorek PDK/BO/0011/01
Jan Bobkiewicz ZAP/BO/3720/02
Mirosław Boryczko MAP/BO/0214/04
Franciszek Buszka SLK/BO/3712/01
Zbigniew Detyna PDK/IS/0952/03
Ryszard Dobrowolski PDL/BO/0271/01
Mariusz Dobrzeniecki WAM/BO/0479/01
Włodzimierz Draber WKP/WM/0823/01
Łukasz Gorgolewski WKP/IE/1224/01
Zbigniew Grabowski MAZ/BO/7600/01
Mieczysław Grodzki MAZ/BO/6060/01
Eugeniusz Hotała DOŚ/BO/5329/01
Wojciech Kamiński PDL/IE/0583/01
Stanisław Karczmarczyk MAP/BO/3353/01
Roman Karwowski SLK/BO/0293/01
Józef Kluska SLK/IE/0805/01
Ryszard Kolasa POM/BO/2141/01
Jacek Kołodziej KUP/BO/1078/01
Ksawery Krassowski ŁOD/BO/0987/02
Barbara Malec ŁOD/BO/0980/02
Zygmunt Meyer ZAP/BO/0197/09
Aurelia Mirek PDK/IS/1255/03
Mariusz Okuń MAZ/BO/1060/04
Tadeusz Olichwer DOŚ/IE/0003/01
Wojciech Płaza SWK/BD/0523/01
Adam Podhorecki KUP/BO/1992/01
Adam Rak OPL/WM/0001/01
Zygmunt Rawicki MAP/BO/0822/01
Wojciech Szewczyk LUB/BD/0851/01
Włodzimierz Szymczak MAZ/IS/3285/02
Zenon Wośkowiak WKP/IE/5701/01
Piotr Wyrwas SLK/BO/2046/02

 

Krajowa Komisja Kwalifikacyjna

Przewodniczący: Marian Płachecki MAP/BO/2813/01
Zastępca przewodniczącego: Krzysztof Latoszek MAZ/IS/0003/12
Zastępca przewodniczącego: Andrzej Pawelec
SWK/BD/0500/01
Sekretarz: Janusz Jasiona SLK/BT/2683/04
Członek prezydium: Jan Boryczka ŁOD/IE/0010/02
Członek prezydium: Ryszard Damijan
MAP/IE/4971/01
Członek prezydium: Piotr Koczwara
LBS /BO/2188/01

Członkowie:

Elżbieta Daszkiewicz OPL/BO/0798/01
Leszek Jerzy Ganowicz
MAZ/BO/1633/01
Tomasz Grzeszczak LUB/BT/0138/08
Szczepan Mikurenda WKP/BO/3309/01
Krzysztof Motylak ZAP/BO/2336/01
Lech Mrowicki POM/IS/3301/02
Elżbieta Nowicka - Słowik SLK/BO/3077/01
Janusz Pluta PDK/BM/2090/01
Renata Staszak KUP/BO/2361/01
Zofia Zwierzchowska DOŚ/BO/0013/01

 

Krajowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodniczący: Gilbert Okulicz-Kozaryn PDL/BO/1009/01
Zastępca przewodniczącego: Andrzej Tabor MAZ/IS/5619/01
Sekretarz: Barbara Twardosz-Michniewska SLK/IS/4375/01

Członkowie:

Krystyna Chocianowicz WKP/BO/0511/01
Stanisław Dołęgowski PDK/BO/0873/01
Danuta Duch-Mackaniec DOŚ/BO/0483/01
Wojciech Hanuszkiewicz ŁOD/BO/1227/02
Ryszard Kruszewski PDL/WM/0740/01
Andrzej Leniak LUB/BM/0278/01
Roman Lulis MAZ/BD/4236/02
Michał Łapiński SWK/IE/0374/01
Maria Mleczko-Król OPL/BD/0006/01
Danuta Paginowska DOŚ/IS/4655/01
Zenon Panicz SLK/IE/1591/02
Józef Pączek POM/BO/3722/01
Józef Szostak MAP/BO/2598/01
Marian Zdunek WAM/BO/3100/01

 

Krajowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący: Tadeusz Durak SWK/BO/1631/01
Zastępca przewodniczącego: Urszula Kallik SLK/BO/2677/01
Sekretarz: Ewa Maria Barcicka ZAP/BD/0457/01

Członkowie:

Zdzisław Baranowski ZAP/BO/2209/01
Anna Ficner DOŚ/BO/1413/01
Tadeusz Gałązka MAZ/WM/2650/01
Urszula Jakubowska ŁOD/BO/1188/02
Mirosława Ogorzelec WKP/IS/3641/01
Kazimierz Ślusarczyk MAP/BO/0267/01

 

 

Krajowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Koordynator: Waldemar Szleper SLK/BO/1445/02
Wiesława Grzelka-Zimmermann DOŚ/BO/5046/01
Agnieszka Jońca ŁOD/BD/0990/02
Andrzej Mikołajczak WKP/IS/3291/01
Mieczysław Molencki OPL/BD/1608/02
Ryszard Rak MAZ/BO/0981/02

.

Poprawiony: wtorek, 03 stycznia 2017
 
 

Budowa aplikacji internetowych: Budowa aplikacji internetowych